Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Ing. Jana Koudelková
Podůlší 79
506 01 Jičín
tel: +420734186543
napište nám
info@decida.cz

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


INFORMACE K NÁKUPU » Otevřený balíček

Nově můžete využít služby otevřené objednávky.

Pokud máte zájem o otevřenou objednávku, jednoduše zaškrtněte volbu "otevřená objednávka" před odesláním objednávky při výběru dopravy a platby.

 


 

Pokud máte zájem přidat v rámci jednoho balíčku další zboží do objednávky, stačí vytvořit jednoduše novou objednávku, opět zaškrtnout volbu otevřená objednávka, či připsat do poznámky k objednávce, že chcete sloučit s předchozí objednávkou.

V poslední objednávce již můžete vybrat klasickou dopravu, o kterou máte zájem, či připsat do poznámky, zda chcete poslat balík Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

 

Objednávat můžete po dobu 14dní (po domluvě možno i déle) a můžete vytvořit nespočet nových objednávek, které pak budou odeslány v jednom balíčku.

 

Objednávku ukončíme na Vaše přání - stačí napsat poznámku do poslední plánované objednávky, nebo napsat na info@decida.cz či odpovědět na potvrzovací mail z eshopu :-)

 

Jako vždy, když byste měli jakékoliv otázky či něco nefungovalo tak, jak má, stačí napsat na info@decida.cz či připsat do poznámky k objednávce. Mail je náš kamarád, většinou odpovídáme velmi rychle, obzvlášť na urgentní dotazy :-)

 

Moc děkujeme za Vaši důvěru a přízeň ♥