Můžete využít služby otevřené objednávky.

Pokud máte zájem o otevřenou objednávku, jednoduše zaškrtněte volbu "otevřená objednávka" před odesláním objednávky při výběru dopravy a platby.

 


 

Pokud máte zájem přidat v rámci jednoho balíčku další zboží do objednávky, stačí vytvořit jednoduše novou objednávku, opět zaškrtnout volbu otevřená objednávka, či připsat do poznámky k objednávce, že chcete sloučit s předchozí objednávkou.

V poslední objednávce již můžete vybrat klasickou dopravu, o kterou máte zájem, či připsat do poznámky, zda chcete poslat balík Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

 

Objednávat můžete po dobu 14dní (po domluvě možno i déle) a můžete vytvořit nespočet nových objednávek, které pak budou odeslány v jednom balíčku.

 

Objednávku ukončíme na Vaše přání - stačí napsat poznámku do poslední plánované objednávky, nebo napsat na info@decida.cz či odpovědět na potvrzovací mail z eshopu :-)

 

Jako vždy, když byste měli jakékoliv otázky či něco nefungovalo tak, jak má, stačí napsat na info@decida.cz či připsat do poznámky k objednávce. Mail je náš kamarád, většinou odpovídáme velmi rychle, obzvlášť na urgentní dotazy :-)

 

Moc děkujeme za Vaši důvěru a přízeň ♥

KONTAKTY
Jana Koudelková
PO - PÁ (8-16h)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz