DECIDA INFO » Otevřený balíček

Nově můžete využít služby otevřené objednávky. Bohužel provozovatel eshopu nenabízí žádný komfortní systém, proto je potřeba provést vždy samostatnou objednávku, kterou Vám pak ručně sloučíme s předchozí objednávkou.

Pokud máte zájem o otevřenou objednávku, jednoduše zaškrtněte volbu "otevřená objednávka" před odesláním objednávky při výběru dopravy a platby. V poslední objednávce již můžete vybrat klasickou dopravu, o kterou máte zájem, či připsat do poznámky, zda chcete poslat balík Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

 

Objednávat můžete po dobu 14dní (po domluvě možno i déle) a můžete vytvořit nespočet nových objednávek, které pak budou odeslány v jednom balíčku.

 

Objednávku ukončíme na Vaše přání - stačí napsat poznámku do poslední plánované objednávky, nebo napsat na info@decida.cz či odpovědět na potvrzovací mail z eshopu :-)

 

Jako vždy, když byste měli jakékoliv otázky či něco nefungovalo tak, jak má, stačí napsat na info@decida.cz či připsat do poznámky k objednávce. Mail je náš kamarád, většinou odpovídáme velmi rychle, obzvlášť na urgentní dotazy :-)

 

Moc děkujeme za Vaši důvěru a přízeň ♥