DECIDA INFO » Kdo je Decida

Originální ručně barvená vlna je na trhu od roku 2010.


je rodinná firma působící v srdci Českého ráje. Přírodní materiály nás uchvátily po narození naší první dcery Marinky. V té době bylo možné sehnat pouze ovčí vlnu v přírodní barvě, proto jsme se pustili do experimentů v barvení, zkoušeli jsme různé typy barviv, od přírodních, přes potravinářské až k profesionálním.

 

Výrobu jsme začínali nejprve s funkčními kalhotami na látkové pleny. Jelikož nebylo v našich silách uspokojit celou poptávku po vlňáčcích, začali jsme nabízet i ručně barvenou vlnu pro další pletení. Poptávka stále rostla, takže jsme stáli před rozhodnutím, zda se věnovat pleteným výrobkům nebo se zaměřit čistě jen na barvení ovčí vlny. Jistě víte, jak to dopadlo, nyní se již 7 let na plný úvazek věnujeme barvení přírodních materiálů.


Nabídka se neustále rozšiřuje, vyměnili jsme hrubší ovčí vlnu za úžasné jemňoučké australské merino, které je vyráběné v malé české firmě. Někdy není možné z těchto zdrojů uspokojit celou poptávku, proto se již delší dobu snažíme najít další alternativní zdroj v srovnatelné kvalitě. Oblíbili jsme si i robustní německé merino, z Norska máme rádi ovčí vlnu, která je úžasná na další plstění. Letní novinkou bylo buretové hedvábí, které posunulo naše tvoření dalším směrem.

 

Stále se snažíme, aby naše nabídka byla pestrá a uspokojila velké spektrum zákazníků. Každý má rád jiný typ barev, jinou míru originality a odvážnosti. Některé melíry jsou extravagantním výstřelkem, chceme však, aby si zde našli zákazníci materiál i pro své klasické kousky s elegancí.


Pokud potřebujete poradit, jsem Vám k ruce na mailu info@decida.cz.

Za tým

Jana Koudelková - design, barvení, komunikace se zákazníky, photo, správa webu.

 

 

Martin Koudelka - distrubuce, propagace.

 

 

 

 

 

 

 


 

BUĎTE NÁROČNÍ

naším cílem je 100% spokojený zákazník, protože pak i my budeme spokojeni

Pokud nenajdete barvičky dle představ, rádi nabarvíme libovolnou kombinaci na přání, doba dodání se mění dle aktuálního sezónního vytížení.